1 dzień
Czas trwania
Wycieczki jednodniowe
Rodzaj
Bałtowski Kompleks Turystyczny
Lokalizacja
6-12 lat
Wiek
Całoroczne
Termin

Wycieczka do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego to podróż w czasie, do świata minionego, do epoki prehistorii. To żywa lekcja przyrody, geografii i historii w jednym, która pozwoli najmłodszym uzmysłowić sobie różnorodność i niesamowitość zaginionego już świata. To spotkanie z prehistorycznymi gadami, odkrywanie tropów dinozaurów, poznanie ważniejszych wydarzeń z dziejów życia na Ziemi. To także podróż do podwodnego świata sprzed milionów lat. Atrakcji dopełni wizyta w Zwierzyńcu Bałtowskim, która daje szansę na spotkanie z wieloma egzotycznymi zwierzętami, które niegdyś liczne w Europie, dziś stanowią rzadkość. Doskonałą zabawę zapewni dzieciom znajdujący się na terenie kompleksu Park Rozrywki. Niewątpliwie wycieczka ta, to nie lada przygoda dla najmłodszych.

WYJAZD Z /POWRÓT DO: Warszawa

Oferta zawiera transport autokarowy. Opiekę pilota. Realizację programu na terenie obiektu. Bilety wstępu. Przewodnika na terenie JuraParku. Ubezpieczenie NNW.

CENA:
Cena: 105 zł w grupie 44-46 uczestników + 3 opiekunów

Opcjonalnie dodatkowo płatne: Obiad +18zł oraz Zwiedzanie Dolnego i Górnego Zwierzyńca + 12 zł od uczestnika lub inne wg aktualnej oferty.

Cena: cena kalkulowana jest indywidualnie dla grup szkolnych.

Jest uwarunkowana: ilością uczestników, wyborem programu, ilością dni oraz kalkulacją dojazdu autokarowego.

Chcąc jak najlepiej dopasować ofertę do Państwa potrzeb prosimy o kilka informacji:

– ilu uczestników-dzieci (jedna czy dwie klasy), plus opiekunowie (ilu)

– która szkoła – czy w Warszawie – chodzi o kalkulację transportu

Prosimy o wysłanie zapytania na adres: klub@malekilometry.pl

W odpowiedzi prześlemy ofertę wraz ze szczegółowym programem dla Państwa grupy.

Podana cena jest orientacyjna. Propozycja Wycieczki zawarta na stronie www nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

1

Spotkanie z Golfem


Co się będzie dziać

– Jurapark – spacer ścieżką dydaktyczną z przewodnikiem
– Wystawa “Dinozaury Gondwany”
– Muzeum Jurajskie
– Prehistoryczne Oceanarium – spotkanie z morskimi bestiami
– Park Rozrywki
– Spotkanie z paleontologią – zajścia dla grupy w ramach aktywnej edukacji
– Obiad na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego
– Opcjonalnie: Zwiedzanie Dolnego i Górnego Zwierzyńca

2

DLACZEGO WARTO

Wycieczki z Małymi Kilometrami to sposób na rozwijanie zainteresowań przyrodniczych dzieci, pomysł na zabawy i spacery w lesie a także możliwość sprawdzenia się w zajęciach, gdzie ważne są uśmiech i współzawodnictwo. Wycieczki z Małymi Kilometrami, to sposób na aktywne spędzenie czasu dla dzieci i zarazem wypoczynek w otoczeniu natury. Tam dokładamy wszelkich starań by było podobnie jak na naszych dłuższych wyprawach wakacyjnych. Zbliżony wiek uczestników daje możliwość zaangażowania dzieci we wspólną zabawę i zajęcia terenowe, tzw. outdoorowe. Nasze zabawy i zajęcia są dla dzieci, które lubią działać poza schematem, poza dokładnymi grafikami, wolą różnorodność i są otwarte na odkrywanie świata. Lubią mieć przestrzeń i czas na zabawę, która jest tak ważna w ich wieku.

Bałtowski Kompleks Turystyczny, Bałtów

Opinie rodziców

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Dodaj swoją!

Dodaj swoją opinię

Ocena