1 dzień
Czas trwania
Wycieczki jednodniowe
Rodzaj
Driving Range Olympic Golf Club
Lokalizacja
6-12 lat
Wiek
Całoroczne
Termin

Wycieczka do Driving Range Olympic Golf Club w Warszawie to dla najmłodszych podróż do zielonego świata i ukrytej nim malutkiej białej kuleczki. To spotkanie z profesjonalnym trenerem, który wyjaśni zasady i reguły, jakie obowiązują podczas gry golfa, pokaże sprzęt golfowy. Dzięki tej wizycie dzieci zaznajomią się z podstawami i tajnikami pięknej gry. Podczas warsztatu “Pole golfowe obszarem uprzejmości” dowiedzą się jaka jest etyka gry w golfa. Poznają również pojęcie dyscypliny olimpijskiej, jako że od 2016 roku golf dołączy do grona tych dyscyplin. A wszystko to w formie zabawy, połączonej z animacjami, które pomogą dzieciom w swobodny i przystępny sposób odkryć świat golfa.

WYJAZD Z /POWRÓT DO: Warszawa

Oferta zawiera transport autokarowy na trasie Warszawa – Driving Range Olympic – Warszawa. Opiekę 1 pilota i 1 instruktora. Zajęcia z trenerem. Gry i zabawy na terenie obiektu. Ubezpieczenie NNW. Podatek vat marża.

CENA:
Cena: od 68zł 44-46 + 3 opiekunów

Cena: cena kalkulowana jest indywidualnie dla grup szkolnych.

Jest uwarunkowana: ilością uczestników, wyborem programu, ilością dni oraz kalkulacją dojazdu autokarowego.

Chcąc jak najlepiej dopasować ofertę do Państwa potrzeb prosimy o kilka informacji:

– ilu uczestników-dzieci (jedna czy dwie klasy), plus opiekunowie (ilu)

– która szkoła – czy w Warszawie – chodzi o kalkulację transportu

Prosimy o wysłanie zapytania na adres: klub@malekilometry.pl

W odpowiedzi prześlemy ofertę wraz ze szczegółowym programem dla Państwa grupy.

Podana cena jest orientacyjna. Propozycja Wycieczki zawarta na stronie www nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

1

Spotkanie z Golfem


Co się będzie dziać?

– specjalistyczna rozgrzewka golfowa
– wyjaśnienie podstaw i reguł gry w golfa
– “Pole golfowe obszarem uprzejmości” – zapoznanie z etykietą gry w golfa
– nauka gry z profesjonalnym trenerem
– gry i zabawy na terenie obiektu
– opcjonalnie dodatkowo płatna: wizyta Muzeum Sportu i Turystyki połączona z lekcją muzealną (tematyka dopasowana do wieku i zainteresowań uczestników)

2

DLACZEGO WARTO

Wycieczki z Małymi Kilometrami to sposób na rozwijanie zainteresowań przyrodniczych dzieci, pomysł na zabawy i spacery w lesie a także możliwość sprawdzenia się w zajęciach, gdzie ważne są uśmiech i współzawodnictwo. Wycieczki z Małymi Kilometrami, to sposób na aktywne spędzenie czasu dla dzieci i zarazem wypoczynek w otoczeniu natury. Tam dokładamy wszelkich starań by było podobnie jak na naszych dłuższych wyprawach wakacyjnych. Zbliżony wiek uczestników daje możliwość zaangażowania dzieci we wspólną zabawę i zajęcia terenowe, tzw. outdoorowe. Nasze zabawy i zajęcia są dla dzieci, które lubią działać poza schematem, poza dokładnymi grafikami, wolą różnorodność i są otwarte na odkrywanie świata. Lubią mieć przestrzeń i czas na zabawę, która jest tak ważna w ich wieku.

Driving Range Olympic Golf Club, Wybrzeże Gdyńskie

Opinie rodziców

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Dodaj swoją!

Dodaj swoją opinię

Ocena