1 dzień
Czas trwania
Wycieczki jednodniowe
Rodzaj
Warszawa
Lokalizacja
8-12 lat
Wiek
Całoroczne
Termin

Wycieczka Szlakiem Wielokulturowym w Warszawie to podróż połączona z warsztatami antydyskryminacyjnymi, która prowadzi śladami różnych narodów, kultur i religii. Podczas wyprawy będzie można poznać życie ludzi zamieszkujących warszawską Pragę, na której znajdują się budowle świadczące o jej wielokulturowym charakterze; zabytki kultury polskiej, żydowski i rosyjskiej ze specyficznym klimatem starych kamienic i podwórek, a także inne miejsca spotkań wielu kultur, języków i narodowości Warszawy. Dzieci wezmą udział w warsztatach poświęconych problemom dyskryminacji, odwiedzą Muzeum Historii Żydów Polskich, Bazylikę Najświętszego Serca Jezusowego na Michałowie, Cerkiew Świętej Marii Magdaleny oraz cmentarz żydowski z grobem ojca Janusza Korczaka. Zajęcia dostosowane zostaną do wieku uczestników. Z kartą zajęć przygotujemy dziennik wycieczki, w którym znajdą się najważniejsze miejsca i doświadczenia.

WYJAZD Z /POWRÓT DO: WARSZAWA

Oferta zawiera:
Przejazd autokarowy. Pilot/przewodnik terenowy. Wstęp do muzeum i zwiedzanie. Opłatę za przeprowadzenie 1h warsztatów na terenie muzeum. Spacer krajoznawczy z pracownikiem Małych Kilometrów.Ubezpieczenie NNW.

CENA:
Cena: od 66 zł dla grupy 44-46 uczestników + 3 opiekunów

Cena: cena kalkulowana jest indywidualnie dla grup szkolnych.

Jest uwarunkowana: ilością uczestników, wyborem programu, ilością dni oraz kalkulacją dojazdu autokarowego.

Chcąc jak najlepiej dopasować ofertę do Państwa potrzeb prosimy o kilka informacji:

– ilu uczestników-dzieci (jedna czy dwie klasy), plus opiekunowie (ilu)

– która szkoła – czy w Warszawie – chodzi o kalkulację transportu

Prosimy o wysłanie zapytania na adres: klub@malekilometry.pl

W odpowiedzi prześlemy ofertę wraz ze szczegółowym programem dla Państwa grupy.

Podana cena jest orientacyjna. Propozycja Wycieczki zawarta na stronie www nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

1

Szlakiem zwierzπt na Starym Mieúcie


W programie wycieczki będą realizowane aktywności takie jak:
zwiedzanie Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN z przewodnikiem
warsztaty antydyskryminacyjne
spacer krajoznawczy z odkrywaniem miejsc różnych religii, kultur, narodowości
2

DLACZEGO WARTO

Wycieczki z Małymi Kilometrami to sposób na rozwijanie zainteresowań przyrodniczych dzieci, pomysł na zabawy i spacery w lesie a także możliwość sprawdzenia się w zajęciach, gdzie ważne są uśmiech i współzawodnictwo. Wycieczki z Małymi Kilometrami, to sposób na aktywne spędzenie czasu dla dzieci i zarazem wypoczynek w otoczeniu natury. Tam dokładamy wszelkich starań by było podobnie jak na naszych dłuższych wyprawach wakacyjnych. Zbliżony wiek uczestników daje możliwość zaangażowania dzieci we wspólną zabawę i zajęcia terenowe, tzw. outdoorowe. Nasze zabawy i zajęcia są dla dzieci, które lubią działać poza schematem, poza dokładnymi grafikami, wolą różnorodność i są otwarte na odkrywanie świata. Lubią mieć przestrzeń i czas na zabawę, która jest tak ważna w ich wieku.

Warszawa

Opinie rodziców

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Dodaj swoją!

Dodaj swoją opinię

Ocena