2-3 dni
Czas trwania
Zielone Szkoły
Rodzaj
Park Rozrywki Julinek
Lokalizacja
6-12 lat
Wiek
kwiecień-październik
Termin

Propozycja Zielonej Szkoły polecana dla dzieci w wieku 6-12 lat. Podczas 2 lub 3 dniowego wyjazdu dzieci odkryją przyrodnicze walory Kampinoskiego Parku Narodowego, spędzą czas na zabawie w terenie oraz animacjach specjalnie skomponowanych dla najmłodszych na terenie Parku Rozrywki Julinek. Tylko tutaj można uruchomić wyobraźnię i poczuć się, jak w dawnej szkole cyrkowej, odkrywając wystawę Sztuki Cyrkowej, wejść do Podniebnego Cyrku, spotkać się z Klaunem. Otulina Puszczy Kampinoskiej oraz rozległy teren Julinka dają możliwość odkryć przyrodniczych, prowadzenia animacji i zajęć dla dzieci w naturze, a także różnorodnych aktywności ruchowych. By jeszcze lepiej odkryć Mazowsze, w trakcie Zielonej Szkoły proponujemy odwiedzenie miejsc o ciekawych walorach przyrodniczo-edukacyjnych.

WYJAZD Z /POWRÓT DO: WARSZAWA

Oferta zawiera:
transport autokarowy
ubezpieczenie NNW
nocleg/noclegi w hotelu
wyżywienie: zgodnie z ofertą
bilety wstępu: zgodnie z ofertą
pilota
realizację programu.

CENA:
Cena: cena kalkulowana jest indywidualnie dla grup szkolnych.

Cena orientacyjna.
Jest uwarunkowana: ilością uczestników, wyborem programu, ilością dni oraz kalkulacją dojazdu autokarowego.

Chcąc jak najlepiej dopasować ofertę do Państwa potrzeb prosimy o kilka informacji:
– ilu uczestników-dzieci (jedna czy dwie klasy), plus opiekunowie (ilu)
– która szkoła – czy w Warszawie – chodzi o kalkulację transportu
– czy dzieci uczestniczyły już w wyjazdach typu Zielone Szkoły (z noclegiem), np by nie powtórzyć regionu lub czy proponować dłuższy wyjazd
– ilość noclegów
– czy macie Państwo budżet określony na jednego uczestnika

Prosimy o wysłanie zapytania na adres: klub@malekilometry.pl
W odpowiedzi prześlemy ofertę wraz ze szczegółowym programem dla Państwa grupy.

Podana cena jest orientacyjna. Propozycja Zielonej Szkoły zawarta na stronie www nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

1

Dzień Pierwszy

Zwiedzanie Wystawy Sztuki Cyrkowej. Podniebny Cyrk – park linowy – dwie wybrane trasy. Animacje dla grupy: spotkanie z Klaunem, Mega Twister, zabawy z chustą Klanza, kręgle. Warsztaty przyrodnicze – piesza wycieczka z przewodnikiem do Puszczy Kampinoskiej. Czas gier i zabaw na ekologicznym placu zabaw zbudowanym z drewna akacjowego oraz boiskach.

2

Dzień Drugi

Tory przeszkód. Mini Golf. Wyścigi na torze quadami, jeepami, buggy. Zabawy na dmuchańcach i placu zabaw. Przejazd na jedną z wybranych atrakcji:
Opcja I: Szlak Baśki Murmańskiej.
Opcja II: Ośrodek Dydaktyczno-Muzealny w Granicy Kampinoski Park Narodowy oraz spacer Ścieżką Dydaktyczną „Skrajem Puszczy” z przewodnikiem.
Opcja III: Żelazowa Wola – wizyta w Domu Urodzenia Fryderyka Chopina i Parku w Żelazowej Woli.

Powyższy program jest propozycją, modyfikujemy ją do Państwa potrzeb.

3

Dlaczego warto

Zielona Szkoła z Małymi Kilometrami to sposób na rozwijanie zainteresowań przyrodniczych dzieci, pomysł na zabawy i spacery w lesie a także możliwość sprawdzenia się w zajęciach, gdzie ważne są uśmiech i współpracę. Wycieczki z Małymi Kilometrami, to sposób na aktywne spędzenie czasu dla dzieci i zarazem wypoczynek w otoczeniu natury. Tam dokładamy wszelkich starań by było podobnie jak na naszych dłuższych wyprawach wakacyjnych. Zbliżony wiek uczestników daje możliwość zaangażowania dzieci we wspólną zabawę i zajęcia terenowe, tzw. outdoorowe. Nasze zabawy i zajęcia są dla dzieci, które lubią działać poza schematem, poza dokładnymi grafikami, wolą różnorodność i są otwarte na odkrywanie świata. Lubią mieć przestrzeń i czas na zabawę, która jest tak ważna w ich wieku.

Park Rozrywki Julinek, Julinek 1, 05-084 Leszno k/Błonia

Hotel*** o zmienionych standardzie, całkowicie odnowiony w 2017r. Posiada przestronny teren rekreacyjny, możliwość korzystania z infrastruktury – boiska, plac zabaw, tereny zielone, ścieżki piesze. Pokoje 2-4 osobowych z łazienkami. teren ogrodzony i monitorowany.

http://www.julinek.com.pl/pokoje-apartamenty

Opinie rodziców

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Dodaj swoją!

Dodaj swoją opinię

Ocena