3-5 dni
Czas trwania
Zielone Szkoły
Rodzaj
Warmia
Lokalizacja
7-12 lat
Wiek
całorocznie
Termin

Propozycja Zielonej Szkoły polecana dla dzieci w wieku 8-12 lat. Znajdziemy czas na rekreację i zabawę. Pojedziemy do Miasteczka Mrongoville oraz na wycieczkę w okolice Olsztyna. Podczas 3-5 dniowego wyjazdu zajęcia są tak skomponowane, aby dzieci miały możliwość uczestniczenia w zajęciach budujących i integrujących grupę, przy zachowaniu dobrej zabawy i współpracy. Aktywności na Zielonej Szkole uczą szacunku do przyrody, wskazując na działania ekologiczne i współdziałanie dzieci w otoczeniu przyrody. Atrakcje opierają się na korzystaniu z aktywności terenowych, a także sportowych. By jeszcze lepiej odkryć Warmię, w trakcie Zielonej Szkoły proponujemy odwiedzenie miejsc o ciekawych walorach przyrodniczo-edukacyjnych.

WYJAZD Z /POWRÓT DO: WARSZAWA

Oferta zawiera:
transport autokarowy
ubezpieczenie NNW
nocleg/noclegi w ośrodku lub hotelu
wyżywienie: zgodnie z ofertą
bilety wstępu oraz opłaty przewodnickie : zgodnie z ofertą
pilota
realizację programu.

CENA:
Cena: cena kalkulowana jest indywidualnie dla grup szkolnych.

Podana cena jest orientacyjna.
Jest uwarunkowana: ilością uczestników, wyborem programu, ilością dni oraz kalkulacją dojazdu autokarowego.

Chcąc jak najlepiej dopasować ofertę do Państwa potrzeb prosimy o kilka informacji:
– ilu uczestników-dzieci (jedna czy dwie klasy), plus opiekunowie (ilu)
– która szkoła – czy w Warszawie – chodzi o kalkulację transportu
– czy dzieci uczestniczyły już w wyjazdach typu Zielone Szkoły (z noclegiem), np by nie powtórzyć regionu lub czy proponować dłuższy wyjazd
– ilość noclegów
– czy macie Państwo budżet określony na jednego uczestnika

Prosimy o wysłanie zapytania na adres: klub@malekilometry.pl
W odpowiedzi prześlemy ofertę wraz ze szczegółowym programem dla Państwa grupy.

Podana cena jest orientacyjna. Propozycja Zielonej Szkoły zawarta na stronie www nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

1

Dzień Pierwszy

Miasteczko Westernowe Mrongoville. Zabawy i zajęcia ruchowe integrujące, prowadzone na terenie ośrodka. 

2

Dzień Drugi

Dzień stacjonarny na terenie ośrodka i okolicznych lasów. Zajęcia o charakterze przyrodniczym oraz integracyjnym.

3

Dzień Trzeci

Wyjazd do „Leśnego Arboretum Warmii i Mazur”. Zajęcia outdoorowe w terenie.

4

Dzień Czwarty

Dzień stacjonarny na terenie ośrodka i okolicznych lasów. Gra terenowa/podchody.

5

Dzień Piąty

Ferma Jeleniowatych w Stacji Badawczej IP PAN w Kosewie Górnym.

Powyższy program jest propozycją, modyfikujemy ją do Państwa potrzeb oraz ilości dni.

6

Dlaczego warto

Zielona Szkoła z Małymi Kilometrami to sposób na rozwijanie zainteresowań przyrodniczych dzieci, pomysł na zabawy i spacery w lesie a także możliwość sprawdzenia się w zajęciach, gdzie ważne są uśmiech i współpracę. Wycieczki z Małymi Kilometrami, to sposób na aktywne spędzenie czasu dla dzieci i zarazem wypoczynek w otoczeniu natury. Tam dokładamy wszelkich starań by było podobnie jak na naszych dłuższych wyprawach wakacyjnych. Zbliżony wiek uczestników daje możliwość zaangażowania dzieci we wspólną zabawę i zajęcia terenowe, tzw. outdoorowe. Nasze zabawy i zajęcia są dla dzieci, które lubią działać poza schematem, poza dokładnymi grafikami, wolą różnorodność i są otwarte na odkrywanie świata. Lubią mieć przestrzeń i czas na zabawę, która jest tak ważna w ich wieku.

Hotel Star Dadaj pobyt w bungalowach (do 10 lub 20 osób), domkach lub pokojach o standardzie hotelowym.

Hotel*** Star-Dadaj usytuowany jest na półwyspie jeziora Dadaj, 30 km od Olsztyna w kierunku Mrągowa, wśród malowniczych lasów. To doskonałe miejsce zarówno do wypoczynku, jak i organizacji szkoleń i konferencji. Dysponuje 250 miejscami hotelowymi – do dyspozycji grup pobyt w budynku pawilonu hotelowego, bungalowach lub domkach o standardzie turystycznym. Posiada 2 sale restauracyjnymi, Grillem i Chatą Warmińską. Plaże zachęcają do kąpieli słonecznych, czysta woda do uprawiania sportów wodnych i do wędkarstwa, a lasy do spacerów. Bogata infrastruktura sportowo rekreacyjna na którą składa się basen, hala sportowa 800m2, korty tenisowe oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego zapewnią prawdziwy wypoczynek.

http://www.stardadaj.pl/hotel

lub

Ośrodek Wypoczynkowy na Mazurach Leśna Przygoda to położone nad brzegiem jeziora Dadaj ok. 10 h zalesionego terenu, na którym nawet najbardziej wymagający turysta znajdzie dla siebie spełnienie swoich oczekiwań. Ośrodek składa się z pawilonu hotelowego z 15 pokojami 2-6 osobowymi z łazienkami przejściowymi – toaleta i łazienka vis a vis oraz z 50 domków letniskowych, 2-6 osobowych. Ponadto na terenie ośrodka znajdują się dwie sale konferencyjne, sauna, korty tenisowe, bilard, boiska sportowe, wypożyczalnia sprzętu wodnego.

http://www.lesnaprzygoda.com.pl/

Opinie rodziców

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Dodaj swoją!

Dodaj swoją opinię

Ocena