1 dzień
Czas trwania
Wycieczki jednodniowe
Rodzaj
Dziki Zakątek
Lokalizacja
7-12 lat
Wiek
Całoroczne
Termin

Zajęcia dla grupy prowadzone na terenie Dzikiego Zakątka oraz w pobliskim lesie. Proponujemy aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Pokazujemy dzieciom w jaki sposób można poradzić sobie w sytuacjach, gdy potrzebujemy wykorzystać własny spryt, umiejętność orientacji w terenie czy współdziałanie w grupie. Pokażemy w jaki sposób praktycznie wykorzystać umiejętność posługiwania się mapą i kompasem. Dlaczego ogień może być naszym przyjacielem. Zbudujemy szałas. Uwzględniamy zabawy terenowe, współpracę podczas gry terenowej, naukę wiązania więzów, zajęcia z linami, przygotowanie do samodzielnego rozpalenia ogniska.

WYJAZD Z /POWRÓT DO: Warszawa

Oferta zawiera:
– dojazd autokarowy, wszystkie niezbędne materiały do zabawy do prowadzenia zajęć i zabaw w terenie: liny, pałatki, karabinki, skrzynie, kompasy itp; realizację programu, opiekę instruktorów ze strony Małych Kilometrów, rozpalenie ogniska, ubezpieczenie NNW, vat marża

CENA:

Cena: cena kalkulowana jest indywidualnie dla grup szkolnych.

Jest uwarunkowana: ilością uczestników, wyborem programu, ilością dni oraz kalkulacją dojazdu autokarowego.

Chcąc jak najlepiej dopasować ofertę do Państwa potrzeb prosimy o kilka informacji:

– ilu uczestników-dzieci (jedna czy dwie klasy), plus opiekunowie (ilu)

– która szkoła – czy w Warszawie – chodzi o kalkulację transportu

Prosimy o wysłanie zapytania na adres: klub@malekilometry.pl

W odpowiedzi prześlemy ofertę wraz ze szczegółowym programem dla Państwa grupy.

Podana cena jest orientacyjna. Propozycja Wycieczki zawarta na stronie www nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

1

Ma≥y Survival

Podczas blisko 4 godzinnej zabawy dzieci będą miały czas na rozwiązanie zadań, budowanie, odkrywanie i wyprawę do lasu. Program dostosowujemy do wieku uczetników.
Po zakończonej zabawie – przy ognisku przybliżymy dzieciom, jak w rzeczywistości wykorzystujemy umiejętności survivalu, podczas wypraw, noclegu w lesie. To też czas
na wspólne jedzenie i rozmowy przy ognisku. Godziny są elastyczne, ramowe.

2

Uwagi!


Na teren “Dzikiego Zakątka” nie można wnosić własnego jedzenia na ognisko oraz napojów. Katering – dodatkowo płatny, dostępny w restauracji Dziki Zakątek – przedstawimy wraz ze szczegółową ofertą.
3

DLACZEGO WARTO

Wycieczki z Małymi Kilometrami to sposób na rozwijanie zainteresowań przyrodniczych dzieci, pomysł na zabawy i spacery w lesie a także możliwość sprawdzenia się w zajęciach, gdzie ważne są uśmiech i współpraca. Wycieczki z Małymi Kilometrami, to sposób na aktywne spędzenie czasu dla dzieci i zarazem wypoczynek w otoczeniu natury. Tam dokładamy wszelkich starań by było podobnie jak na naszych dłuższych wyprawach wakacyjnych. Zbliżony wiek uczestników daje możliwość zaangażowania dzieci we wspólną zabawę i zajęcia terenowe, tzw. outdoorowe. Nasze zabawy i zajęcia są dla dzieci, które lubią działać poza schematem, poza dokładnymi grafikami, wolą różnorodność i są otwarte na odkrywanie świata. Lubią mieć przestrzeń i czas na zabawę, która jest tak ważna w ich wieku.

Dziki Zakątek Chlubna 1a, Warszawa

Opinie rodziców

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Dodaj swoją!

Dodaj swoją opinię

Ocena